Maksimaliai padidinkite savo Dragon Tiger laimėjimų šansus

Sukurtas Kambodžoje, „Dragon Tiger“ yra populiarus žaidimas Azijos šalyse, taip pat kitose pasaulio vietose. Norėdami tai žaisti, žaidėjai padėjo dvi korteles su tigru ir drakonu ant taško. Nesvarbu, ar žaidėjas yra patyręs, ar tik pradedantysis, žaidimas yra labai lengvas. Tačiau kai kurie žaidėjai turėjo problemų žaisdami. Tai žaidimas, kurį žaidėjas gauna iškart, ar ne. Nepaisant to, yra keletas esminių patarimų, kuriuos žaismas turėtų išmokti, jei jis nori laimėti paprastai ir lengvai. Toliau pateikiamas kai kurių patarimų suskirstymas.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter
Lažybų tigras ar drakonas

Lažybų tigras ar drakonas

Žaidėjas turėtų laikytis drakono ar tigro, nes tai yra geriausias pasirinkimas, jei jie nenori pasikliauti kortelių skaičiavimu ar strategija. Žaidėjas visada turėtų stengtis pastatyti lažybas Drakonui ar Tigrui, kurį jis mato kaip aukščiausią. Daugeliu atvejų žaidėjas gauna daugiau laimėjimų, nes namų statymo riba yra 3%. Tačiau yra atvejų, kai drakonas ir tigras tampa lygiaverčiai, nepriklausomai nuo kostiumo, todėl tai tampa kaklaraiščiu. Tokiu atveju jis susigrąžina pusę savo pagrindinio statymo ir „Tie“ laimi išmoką 11: 1.

Lažybų tigras ar drakonas
Kortelių skaičiavimo strategija

Kortelių skaičiavimo strategija

„Dragon Tiger“ žaidime naudojamos kelios kortelės, todėl žaidėjams kortelių skaičiavimo strategija tampa lengva. Žaidėjui, kuris nori suskaičiuoti kortas, ši taktika yra naudinga bandant išvengti nesėkmingo piešimo. Šiame žaidime naudojamos kelios kortelės, todėl žaidėjui bus lengviau sekti jau išplatintų didelių ar mažų kortelių skaičių. Taigi lengviau sekti parduodamų septynių skaičių. Taip yra todėl, kad nubrėžęs septynis žaidėjas praranda statymą. Todėl, jei žaidėjas seka ir vengia šių nelaimingų septynių, tada jis / ji gali padidinti savo galimybes laimėti statymą.

Kortelių skaičiavimo strategija
Su kostiumu pagrįsta strategija

Su kostiumu pagrįsta strategija

Kitas patarimas, kuris gali padėti žaidėjui laimėti „Drakono ir tigro“ žaidime, yra pastebėti, koks skaičius ieškinių yra išnagrinėti daugiausiai. Žaidėjas gali įvertinti lažybų kortų skaičių. Šiai strategijai jis gali naudoti denių skaičių. Šis požiūris leidžia žaidėjui nustatyti labiausiai padėtų kostiumų rūšis, leidžiant jam ar jai lažintis už mažiausiai žaidžiamą kortų kostiumą. Teisingo statymo atveju, remiantis lažybų strategija, žaidėjas gauna išmokėjimą 3: 1. Taigi labai svarbu, kad žaidėjas patektų į drakoną ar tigrą ir nurodytų, koks yra šios kortelės kostiumas.

Su kostiumu pagrįsta strategija
Venkite kaklaraiščio ir tinkamo kaklaraiščio lažybų

Venkite kaklaraiščio ir tinkamo kaklaraiščio lažybų

Žaidėjai, pateikę lygų statymą, turi galimybę laimėti didelius laimėjimus, nors tikimybė laimėti yra nedidelė. Yra atvejų, kai žaidėjai atsisako lažybų, nes namo kraštas ant kaklaraiščio siekia 32 proc. Yra 86 320 galimų kortelių derinių, tik 6 488 iš jų yra ryšiai. Tai reiškia, kad 79 872 statymų deriniai gali baigtis nuostoliais. Šie šansai neabejotinai daro ją viena iš sunkiausių lažybų žaidėjams. Vis dėlto lažybų dėl lagaminų rezultatas yra blogesnis, nes 1 456 statymai baigiasi lygiosiomis. Todėl žaidėjas turėtų vengti šių šansų, nebent jis / ji vien tikisi sėkme.

Venkite kaklaraiščio ir tinkamo kaklaraiščio lažybų
About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis